Praia E Conforto Para 4 Em Copacabana
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Eigen strand Strandtoegang | Sportactiviteiten Wandelen | Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge |
| Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Gelegen op loopafstand van slechts 5 minuten van Praca Serzedelo Correia, bieden 1-slaapkamer Praia E Conforto Para 4 Em Copacabana Rio de Janeiro appartementen snelle toegang tot verschillende toeristische plekken in de omgeving. Dit appartement van 50 m² biedt uitzicht op de stad en heeft ook privéparkeren in de buurt.
Het 1-badkamer appartement ligt binnen 3 km van Christus de Verlosser en is tevens binnen 3,1 km van de Botanische Tuin van Rio de Janeiro. Het Standbeeld van Carlos Drummond de Andrade ligt op 25 minuten wandelen van deze accommodatie.
Voor extra gemak zijn een douche beschikbaar bij dit appartement. Daarnaast zijn er een droger en handdoeken aanwezig in de badkamer.
Praia E Conforto Para 4 Em Copacabana appartement biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een complete keuken, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. Praia E Conforto Para 4 Em Copacabana appartementen liggen op een paar stappen verwijderd van het metrostation Siqueira Campos en op 5 km van de luchthaven van Santos Dumont. Sportliefhebbers zullen activiteiten zoals wandelen waarderen die worden aangeboden bij de accommodatie.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia Vermelha2,8 km
- Aterro do Flamengo5 km
- Luchthavens
- Luchthaven Santos Dumont11 km
- Treinstations
- Estação D Pedro II Central Station8 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Bagageopslag
- Kleedkamer
- Lift
- Geldwisselkantoor
Horeca
- Droger
- Keukengerei
- Restaurant
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Ligstoelen
- Nachtclub
- Vermaak
- Wandelen
Diensten
- Luchthavenshuttle (gratis)
- Huishouding
- Autoverhuur
- Wasserij
- Tours/Ticketservice
- Boodschappenservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Eettafel
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Ledikanten/ Babybedden
- Gordijnen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van dit strand Praia E Conforto Para 4 Em Copacabana appartement.
Gasten van dit strand Praia E Conforto Para 4 Em Copacabana appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Christus de Verlosser, op 3 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Standbeeld van Carlos Drummond de Andrade (2 km) en de Botanische Tuin van Rio de Janeiro (3,1 km). - ❓
Hoeveel kost het om Praia E Conforto Para 4 Em Copacabana appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Praia E Conforto Para 4 Em Copacabana appartement is $180. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in dit strand Praia E Conforto Para 4 Em Copacabana appartement?
Gasten van dit strand Praia E Conforto Para 4 Em Copacabana appartement kunnen profiteren van een privéparkeerplaats die in de buurt is gelegen. - ❓
Wordt luchthaventransfer verzorgd door het appartement?
Gasten van het appartement kunnen autoservice aanvragen. - ❓
Heeft dit strand Praia E Conforto Para 4 Em Copacabana appartement een internetverbinding?
Ja, dit strand Praia E Conforto Para 4 Em Copacabana appartement is voorzien van draadloos internet in de hele accommodatie. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Praia E Conforto Para 4 Em Copacabana appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Praia E Conforto Para 4 Em Copacabana appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 50 vierkante meter.